no-img
طلا تم
مطالب ویژه
گزارش آپدیت محصول
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

سبز کردن خوانایی مطلب در افزونه yoast seo
۲۶ آبان ۱۳۹۵

سبز کردن خوانایی مطلب در افزونه yoast seo


سبز کردن خوانایی مطلب در افزونه yoast seoReviewed by علی غلامی on Nov 16Rating: 5.0سبز کردن خوانایی مطلب در افزونه yoast seo - طلا تمyoast همانطور که اطلاع دارید در نسخه جدید افزونه سئو وردپرس و نسخه حرفه ای افزونه سئو وردپرس بخش جدیدی علاوه بر رتبه سئوی مطلب اضافه شده به نام خوانایی

yoastسبز کردن خوانایی مطلب در افزونه yoast seo

سبز کردن خوانایی مطلب در افزونه yoast seo

yoast همانطور که اطلاع دارید در نسخه جدید افزونه سئو وردپرس و نسخه حرفه ای افزونه سئو وردپرس بخش جدیدی علاوه بر رتبه سئوی مطلب اضافه شده به نام خوانایی یا readability که با آن می توانید میزان کیفیت خوانایی مطلب را مشاهده کنید. در این مقاله می خواهیم ببینیم چطور گزینه خوانایی را سبز کنیم.

خوانایی مطلب در افزونه yoast seo

اگر می خواهید خوانایی مطالب سایتتان را ارتقا دهید، باید سعی کنید گزینه خوانایی برای مطالب سایت شما همواره سبز باشد. این گزینه میزان خوانایی مطالب شما را بررسی می کند. امروز قصد داریم میزان خوانایی مطالب سایت را ارتقا دهیم با استفاده از امکان جدید افزونه یواست سئو…

improve-readability

نحوه بهبود خوانایی مطالب سایت

وقتی در حال نوشتن مطلب روی سایت وردپرس خود هستید، صفحه را اسکرول کرده و بخش yoast seo را مشاهده کنید. تب خوانایی در واقع همان بخشی هست که تازه به یواست سئو اضافه شده تا خوانایی مطالب سایت شما را بهبود بخشد.

بخش چک کننده خوانایی مطلب در وردپرس

اولین چیزی که این افزونه از شما می خواهد اینست که میزان کلماتی که در جملات بکار می برید را کاهش دهید. خطای قرمز رنگی که در بالای همین صفحه مشاهده می کنید. می توانید روی علامت چشمی که سمت راست جمله مشاهده می کنید کلیک کنید تا جملاتی که طول زیادی دارند را برای شما نمایش دهد. مثل تصویر زیر:

جمله طولانی تست

سعی کنید پس از هر عنوان یا هدینگی که در متن مطالب اضافه می کنید بیشتر از ۳۰۰ کلمه استفاده نکنید. اینکار باعث طولانی شدن پاراگراف ها و بخش های نوشته شما می شود و کاربر را از خواندن محتوای شما خسته می کند.

مورد دیگری که باید رعایت کنید اینست که شما باید از نیم فاصله در بین خطوط استفاده کنید. یعنی با استفاده از کلید shift+enter به جای enter فاصله بین خطوط یک پاراگراف را کمتر کنید.

و در نهایت سعی کنید از فونت های مختلف برای عنوان ها و متن مطالب استفاده کنید. آموزش افزودن فونت فارسی به قالب وردپرس را ببینید و یا از قالب های حرفه ای وردپرس استفاده کنید که فونت های فارسی را به همراه دارند.

با این موارد می توانید خوانایی مطالب سایتتان را بهبود دهید تا خوانندگان رغبت بیشتری به مطالعه و مرور سایت شما داشته باشند ، در آینده شاهد تغییرات چشمگیری در بخش readability checker افزونه سئو یواست خواهیم بود. موفق و پیروز باشید. 😉موضوعات :
آموزش وردپرس

درباره نویسنده

علی غلامی 157 نوشته در طلا تم دارد .

دیدگاه ها


  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی همین صفحه را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی می کنیم بین 10 دقیقه تا 6 ساعت به درخواست پشتیبانی شما پاسخ دهیم.
  • خریداران عزیز میتوانند سوالات خود را در بخش تیکت پنل کاربران مطرح کنند

خوشحال می شویم که اولین دیدگاه این پست را شما ارسال کنید.