no-img
طلا تم
مطالب ویژه
گزارش آپدیت محصول
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

۱۴ مهر ۱۳۹۶
0.5 Mb
نسخه محصول : 1.2.7
20000 تومان
20000 تومان – خرید

افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD


افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDDReviewed by علی غلامی on Oct 6Rating: 4.5افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD برای ارسال پیام های اطلاع رسانی در خصوص وجود آپدیت جدید از محصولات دانلودی شما طراحی شده

افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD

افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD

قطعا شما هم بعد از فروش محصولات دیجیتالی خود بعد از ارائه آپدیت در صدد اطلاع رسانی به خریداران و مشتریان خود هستید یا مشتریان شما به صورت مداوم برای اطلاع از نسخه بروز شده محصولات خریداری شده به سایت مراجعه می کنند که این کار برای آنان رضایت بخش نیست .

شما با افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD می توانید با ارسال ایمیل به مشتریان خود از نسخه های بروز رسانی محصولات خود اطلاع رسانی کنید و یا لینک دانلود نسخه خریداری شده را ارسال کنید تا کاربر از ایمیل خود دریافت کند یا از ایمیل ارسال شده وارد سایت شده و مستقیما به لینک دانلود جدید هدایت شود . این افزونه دارای شورت کد های کاربردی برای ارسال ایمیل های زیبا و استفاده از عکس و متن و… است.

ارسال ایمیل های اطلاع رسانی در خصوص آپدیت محصولات فروخته شده، موجب افزایش اعتماد و رضایت مشتریان وبسایت شما می شود و اعتبار وبسایت فروشگاهی و دانلودی شما را افزایش خواهد داد.

هنگامی که شما یک نسخه به روز شده از یک محصول را ارایه می کنید، به جای اینکه مشتریان خود را توسط ارسال مجدد رسید خرید قبلی به اشتباه بیندازید، می توانید با استفاده از افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD یک پیام متناسب و حرفه ای به همراه اطلاعیه بروز رسانی و با استفاده کامل از سیستم برچسب های ایمیلی قدرتمند ایزی دیجیتال دانلودز ، ارسال نمایید. ایمیل اختصاصی ارسالی حاوی پیغام دلخواه و لینک دانلود پیوست شده ، فقط برای مشتریانی ارسال خواهد شد که قبلا محصول مربوطه را خریداری کرده اند.

کاربرد افزونه EDD Product Updates در وبسایت شما چیست؟

افزونه EDD Product Updates – اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD برای ارسال ایمیل های اطلاع رسانی در خصوص وجود آپدیت جدید از محصولات دانلودی ایزی دیجیتال دانلود طراحی شده است و به وسیله آن افزونه می توانید ایمیل های حاوی لینک های دانلود جدید و اطلاعیه های بروزرسانی محصول مورد نظر را برای خریداران همان محصول ارسال کنید که این ویژگی باعث اعتبار و افزایش فروش محصولات شما خواهد شد.

زمانی که شما یک نسخه آپدیت شده از یک محصول دانلودی را ارائه می کنید، می توانید با استفاده از افزونه EDD Product Updates یک پیام متناسب و حرفه ای به همراه اطلاعیه بروزرسانی برای خریداران محصول ارسال نمایید.

ایمیل اختصاصی ارسالی حاوی پیغام دلخواه و لینک دانلود پیوست شده ، فقط برای مشتریانی ارسال خواهد شد که قبلا محصول مربوطه را خریداری کرده اند.

با ما همراه باشید تا برخی از ویژگی های این افزونه محبوب را به شما معرفی کنیم …

قابلیت شخصی سازی ایمیل
با استفاده از افزونه آپدیت محصولات edd می توانید یک ایمیل بسیار زیبا از طریق html برای خودتان ایجاد نمایید و با عنوان و محتوای مورد نظر شامل تصویر ، متن ، لینک و … برای کاربرانی که محصول مورد نظر را خریداری کرده اند ارسال نمایید افزونه edd product updates به شما کمک می کند تا فوق العاده پیشرفت کنید.

استفاده از برچسب های خاص EDD در متن ایمیل ارسالی :
استفاده از کد های کوتاه و تگ هایی مثل {updated_products} و {updated_products_links} به ترتیب، یک لیست ساده از عنوان محصولات به روز شده و یک لیست از لینک های دانلود محصولات به روز شده را برای مشتری شما ارسال میکند . برچسب سوم، یعنی {UNSUBSCRIBE_LINK}، به مشتریان حق انتخاب برای عدم اشتراک از دریافت خبرنامه ایمیلی بروز رسانی های آینده را داشته می دهد.

سیستم لغو کامل :
با استفاده از تگ {لغو اشتراک} مشتریان می توانند با کلیک بر روی آن از لیست دریافت به روز رسانی محصول در آینده حذف شوند. اگر کسی بصورت تصادفی روی لغو اشتراک کلیک کند، با استفاده از دکمه مشترک مجدد می تواند به لیست دریافت خبر نامه برگرد. علاوه بر این، مدیران نیز توانایی لغو اشتراک مشتریان / آبونمان شدن مجدد را در صفحه پرداخت خود در اختیار دارند.

تاریخچه و لاگ موارد و ایمیل های ارسالی :
اطلاعات مهم و اصلی در صفحه پرداخت هر مشتری ثبت می شود از جمله زمان و تاریخی که یک ایمیل به روز رسانی فرستاده شده و زمانی که لغو اشتراک / تمدید اشتراک کرده اند.

ارسال ایمیل ها بصورت دسته بندی شده :
این مکانیسم بصورت خودکار ایمیل ها را به دسته های مجزا تقسیم کرده و آنها را در پس زمینه می فرستد (روند پیشرفت ارسال توسط رابط کاربری به شما نشان داده می شود)، بنابراین شما لازم نیست که در مورد زمان بندی فرآیند PHP بر روی سرور خود نگرانی داشته باشید و به این ترتیب منابع سرور به هیچ وجه بطور ممتد درگیر نخواهد بود.

دارای رابط کاربری کامل برای مدیریت ایمیل : 
ویرایش پیش نویس ایمیل های متعدد و یا مشاهده ارسال، لغو، و سایر موارد از طریق داشبورد وردپرس در لیست تمام ایمیل های تعیین شده . این قابلیت برای برنامه ریزی ارسال ایمیل های به روز رسانی بعدی و یا به یاد داشتن و مشاهده ایمیل ها به روز رسانی ارسال شده قبلی به کمک شما خواهد آمد. همچنین می توانید از فرمت ایمیل های قبلی بصورت پیش نویس استفاده کنید و آنرا پس از ویرایش برای ارسال های جدید خود نیز به کار ببرید.

پیش نمایش ایمیل و تایید قبل از ارسال :
شما می توانید پیش نمایش ایمیل را به همراه قالب بندی و تگ های تنظیم شده آن، قبل از ذخیره تغییرات یا ارسال ایمیل مشاهده کنید. و پس از اطمینان از مناسب بودن فرمت و ساختار ایمیل آنرا ارسال نمایید.

ارسال ایمیل تست

اگر شما ترجیح می دهید که پیش نمایش و محتوای ایمیل خود را در داخل برنامه های ایمیل مختلف، مشاهده و بررسی کنید، به راحتی می توانید تا پنج آدرس ایمیل مختلف را برای ارسال ایمیل تستی تنظیم کنید و نحوه نمایش آنرا در گیرندگان مختلف ایمیل مثل YAHOO و HOTMAIL و GMAIL و … بررسی کنید.

پشتیبانی و یکپارچه سازی با افزونه  Edd Software Licensing Integration :
این ویژگی شامل ادغام و یکپارچه سازی با افزونه  Edd Software Licensing Integration می شود و بنابراین شما می توانید ایمیل های آپدیت را تنها به مشتریان دارای یک کلید لایسنس فعال ارسال کنید.

 

20000 تومان – خرید


درباره نویسنده

علی غلامی 157 نوشته در طلا تم دارد .

دیدگاه ها


  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی همین صفحه را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی می کنیم بین 10 دقیقه تا 6 ساعت به درخواست پشتیبانی شما پاسخ دهیم.
  • خریداران عزیز میتوانند سوالات خود را در بخش تیکت پنل کاربران مطرح کنند

2 دیدگاه